Ośrodek

Fotogaleria z działalności naszego ośrodka, wnętrza, zaplecze i nasi podopieczni.

Obejrzyj

Opieka

Prezentujemy tu garść zdjęć z opieki nad naszymi pacjentami.

Obejrzyj

Młodziaki

Galeria ze zdjęciami najmłodszej klienteli naszego ośrodka czyli podlotki i młokosy.

Obejrzyj

Różności

Misz masz czyli rozmaitości.

Obejrzyj

Trudne rozmowy w Urzędzie Miejskim w Bielsku - Białej


We wtorek braliśmy udział w dyskusji na temat "Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie miasta Bielsko-Biała" na rok 2018. W spotkaniu brały udział przedstawicielki i przedstawiciele organizacji: Fundacja Psia Ekipa, Dla Braci Mniejszych Stowarzyszenie KOTełkowa Drużyna Ośrodek Rehabilitacji "Mysikrólik" Na Pomoc Dzikim Zwierzętom Fundacja Pozytywnych Zmian(a wspierała nas także grupa Domdlapsa). Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele miasta: Naczelnik Wydziału Gospodarki Miejskiej Pan Adam Grzywacz, Przewodniczący Rady Miejskiej- Jarosław Klimaszewski, Pani Radna Bogna Bleidowicz, oraz Kierownik Schroniska Pan Zdzisław Szwabowicz.. Przedstawiliśmy stronie miejskiej nasze uwagi co do proponowanego "Programu". Nasze zaniepokojenie wzbudził oczywiście los poszkodowanych dzikich zwierząt. Mieliśmy zastrzeżenia co do punktu: " Zapewnienie całodobowej opieki weterynaryjnej w przypadku zdarzeń drogowych z udziałem zwierząt realizuje Schronisko". Oraz braku informacji gdzie trafiają poszkodowane dzikie zwierzęta po udzieleniu im pierwszej pomocy ? Czy przedstawione przez organizacje uwagi do "Programu" zostaną uwzględnione i w nim zapisane pokaże czas.

Na zdjęciu niestety tylko część osób uczestniczących w spotkaniu. Dokumentowanie spotkań zapisujemy na liście "do poprawy" .

 

BosBank

Dowolną kwotę można przelać na konto Fundacji Mysikrólik – Na Pomoc Dzikim Zwierzętom z dopiskiem „darowizna na cele statutowe”
BosBank
Nr konta: 86 1540 1261 2010 3452 2200 0001

Fio

Fio

PayPal

FaniMani

Odwiedziło nas

130468
Dzisiaj
W tygodniu
Ogółem
46
208
130468

Używamy cookies w celach statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia - więcej pod linkiem "Modyfikuj cookies".